1 / 2
Полнач за литиум јонски батерии
300 МКД
10.07.2022 19:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Нов полнач за една литиум јонска батерија о 3.7в

Категорија: Останато

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам