1 / 3
ПОЛНАЧ ЗА 4 ЛИТИУМ ЈОНСКИ БАТЕРИИ
600 МКД
14.05.2023 14:51

Охрид / Охрид

Продавам полнач за 4 литиум јонски батерии од 3.7в

Категорија: Останато

Се продава од:

сашо
Потврден огласувач
075460450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам