1 / 11
Se iznajmuvaat apartmani vo Trpejca
По Договор
10.07.2022 19:49

Охрид / Охрид

Квадратура:

200 m²

Греење:

Друго

Se iznajmuvaat apartmani vo Trpejca na 400m od plaza. Apartmanite se opremeni so dneven prestoj, spalna, kujna, posebno wc, klima i besplaten Wi-Fi.
Minimum 3 nokevanja.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
075336669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам