1 / 9
Fiat Bravo 1.9 multijet 150 ks 2008 god. Reg na MK tabli
3.699 €
3.800 €
23.09.2022 15:22

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Bravo

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Uvezeno od Svajcarija perfektna fabricka sostojba nikade ne farbano.

* Klima trozonska

* Radio usb,aux,bt

* Parking senzori nazad

* Corner lights

* Centralno so dva kluca

* Pomos na nagornina

* Alumuinumski felni 16 inci

* Isofix sedista

* Otvaranje i zatvoranje na prozori na kluc

* Abs, air bag, esp

* Komandi na volan i dr.

Bez zameni...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bojan
Потврден огласувач
078707321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам