1 / 12
Alfa Romeo GT 2.0 166hp
2.850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 14:22

Битола / Битола

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

GT

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

122 kw / 166 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Alfa Romeo GT 2004godina beznin so 166hp so servisna kniska so 165000 km relani so dva kluca ,koza, bose ozvucuvanje,cd magacin,17 incni bandasi ,spustena suspenzia poveke info na tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

alfa
Потврден огласувач
070469049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам