1 / 1
Prodavam plac vo Trnodol
80.000 €
19.11.2022 12:28

Карпош / Скопје

Квадратура:

310 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo Trnodol so markica za gradba. Maksimalna izgradena povrshina e 280m2.
Imoten list vo forografii.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070221067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам