1 / 4
Apartman vo Pestani prv red pokraj ezero
1 €
15.09.2022 15:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

45 m²

Спрат:

2

Греење:

Нема

Se izdava nov apartman (45m2) vo centarot na Pestani, prv red pokraj ezero.
Apartmanot e so kapacitet za 5 lica.
Ima spalna soba, kupatilo, soba za dneven prestoj i kujna.

Za povekje informacii: Elena 071 539 107

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
078437887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам