1 / 5
Suzuki
2.500 €
Цената е фиксна
27.12.2022 21:04

Велес / Велес

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2001

Модел:

K2

Километри:

75000

Suzuki600 gsxr odlicen mk tabli 076255781

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mirza
Потврден огласувач
076255781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам