1 / 3
Free On Количка 3 во 1 (7 месеци користена)
9.900 МКД
10.09.2022 16:53

Карпош / Скопје

Продавам бебешка количка Free On - Trio Komfort Black Користена 7 месеци за новороденче во перфектна состојба.
Со неа доаѓа транспортер и колевка, лесно се расклопува, и големи задни тркалца.

(сеуште има валидна гаранција) количката е како нова.

Купена е над 30 000 ден.

линк од истата: https://www.babycenter.mk/freeon-kolicka-3-vo-1-trio-comfort-black-974248.html

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
075400002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам