1 / 12
UKRASEN KAMEN - VESTACKA BUNJA
500 МКД
29.01.2023 14:38

Куманово / Куманово

,РАСПРОДАЖБА,,ПРОДАВАМ ВЕШТАЧКИ КАМЕН,,(вештачка буња) КОЈ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ВНАТРЕШНИ ЗИДОВИ И ВО НАДВОРЕШНИ УСЛОВИ ЗА :
- ВИКЕНДИЦИ
- ШАНКОВИ
- ЅИДОВИ
- ТЕРАСИ
- ДВОРВИ
- ЦОКЛЕ и друго.
ВЕШТАЧКИОТ КАМЕН(буња)е направен од чист дробен камен,вода и цемент и е со многу добар квалитет а можат
да се фарбаат,бојат во било каква боја,За квалитетот можете да се уверите на лице место а најважно од се е што можете да ги подигнете ВЕДНАШ - БЕЗ ЧЕКАЊЕ.СЛИКИТЕ СЕ ОРИГИНАЛНИ ОД НИВ КАКО ИЗЛЕДААТ ЗАЛЕПЕНИ ВНАТРЕ И НА ПАЛЕТА.
ПРАВЕНИ СЕ ЗА СВОЈА ДУША НО ПОРАДИ ПРОМЕНА НА ПЛАН СЕ ПРОДАВАТ 600 ДЕНАРИ ЗА 1 m2.
ИМАМ ОКОЛУ 40М2 КОЈ МОЖЕТЕ ДА ГИ ПОДИГНЕТЕ ВЕДНАШ БЕЗ ЧЕКАЊЕ.

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070671815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам