1 / 6
MEBEL STOF - GOLEMA RASPRODAZBA
100 МКД
27.01.2023 09:57

Куманово / Куманово

ПРОДАВАМ ,,МЕБЕЛ ШТОФ,, ЦЕЛ ТОП 34 метри БОЈА КАКО НА СЛИКАТА.ПОРАДИ ПРОМЕНА НА ПЛАН ШТОФОТ СЕ ПРОДАВА НА ПОЛОВИНА ЦЕНА ПОТОЧНО 150 ДЕНАРИ ЗА 1метар.ПОГОДЕН Е ЗА ТАПАЦИРАЊЕ НА МЕБЕЛ И СТОЛОВИ.

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070671815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам