1 / 11
Villa Gino
1 €
11.07.2022 23:29

Струга / Струга

Вила Гино нуди приватни апартмани кои обезбедуваат приватност, спокој и тишина за време на вашиот престој.
Апартманите се комплетно опремени со сопствено купатило, кујна, балкон, ТВ, WIFI, и бесплатен паркинг.
Имајте одлично лето со нас.
Тел за резервации: 071220959

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

***
Потврден огласувач
078433445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам