1 / 11
Велосипед Макс скоро нов
5.000 МКД
28.09.2022 10:21

Кисела Вода / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

Продавам велосипед Max малку возен ,одлично сочуван,без никаква маана или проблем. Контакт 078 465 019

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

tome
Потврден огласувач
078465020
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам