1 / 5
Vw sharan automatic
По Договор
10.07.2022 23:46

Струга / Струга

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Sharan

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava vw sharan automatik za povece informaci preku telefon

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

metali
kalista struga
Потврден огласувач
072225648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам