1 / 10
ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !
250 €
260 €
20.03.2023 14:29

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa стан во Аеродром кај 3 Бисери, станот поседува 60 м2, со 2 соби, дневна и спална, на 5 кат, лифт, комплет наместен со понов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машинa за перење, бања, балкон, ГРЕЕЊЕ на парно, клима, реновиран комплет, подрум, тивка локација, вселив од 1 април...


цена-250 eвра

шифра 26732контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 Скопје  

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

300 €

ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН 4_собен стан во Центар !

850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам