1 / 7
Samsung Galaxy S21 Plus 5G Kako Nov Vili Mobile
549 €
05.09.2022 15:40

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

S21 Plus 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Se prodava,,Samsung Galaxy S21 Plus,,
-Fabricka Sostojba,Bez Nikakvi Zabeleski/Garancija
>Mozi da se vidi I testira na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza is

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone 8 Fabricka Sostojba Kako Nov

11290 €

Samsung Galaxy A02S Nov Garancija

7499 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам