1 / 5
SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE GEVGELIJA
100 €
17.01.2023 13:24

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

2050 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac 2050 m2 so objet 250m2 doneseno struja voda generalen urbanisticki plan markica za zgrada karaorman Gevgelija cena 100e m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

krste
Потврден огласувач
070238826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам