1 / 2
Bang Olufsen
220 €
Цената е фиксна
13.01.2023 08:44

Скопје Центар / Скопје

Користени звучници Bang Olufsen, model Beovox 6522, во одлична состојба, со држачи за ѕид

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Vladimir Simeonov
Потврден огласувач
070344291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам