1 / 11
Seat Altea
3.666 €
3.700 €
04.10.2022 19:06

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Seat Altea 2.0 TDI 140ks
proizvodstvo..2005 god.bez zabeleski.
Napraven golem servis pred 500 km.
KES EXTRA CENA...na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

SLAVCO
Потврден огласувач
078315902
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам