1 / 6
Aprilia Scarabeo 500 i.e. Mozi zamena
1.900 €
1.950 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 15:50

Битола / Битола

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Scarabeo

Километри:

15000

Aprilia scarabeo 500 i.e 40ks proizvodstvo 2008g socuvano servisirano registrirano so novi gumi
Mozi zamena za avtomobil cena 2400e

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

VB
Потврден огласувач
070312973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам