1 / 10
Prodavam "KSC" Road Bike
240 €
Цената не е фиксна
22.08.2022 12:24

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

🚲Se PRODAVA "KSC" Road Bike🚲
▪️Golemina na Ram "M/L"
▪️Golemina na Trkala "29"
▪️SHIMANO shifteri
▪️SHIMANO preden i zaden mejnac
▪️Servisiran spremen za koristejne
☎️078 221 618 ili Inbox
Cena:280e
▪️Mozi zamena za MTB

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
078221618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам