1 / 5
Fiat 80-90
По Договор
01.10.2022 18:22

Делчево / Делчево

Se prodava Fiat 80-90 vo odlicna sostojba 80ks ima dokumenti registracija

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

-
Потврден огласувач
070939669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам