1 / 5
Се продава Вага SILVER CREST
1.000 МКД
11.07.2022 13:31

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Вагата е нова од германско производство SILVER CREST.
Наменета е за мерење на телесна тежина, со четири сензори за прецизно мерење, со step-on функција автоматски се вклучува и исклучува, со приказ за оптеретување и слаба батерија.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Телесни ваги

Се продава од:

ГОРАН
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам