1 / 3
Se prodava G-trpezariska klupa.
5.500 МКД
29.11.2022 12:56

Штип / Штип

Se prodava G-trpezariska klupa. Dimenzii 172x130. Ubav e I za vnatre a I za na terasa.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Се продава од:

Борче
Потврден огласувач
071270379
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам