1 / 8
Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar
65 €
Со вклучен ДДВ
25.01.2023 09:51

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

2828 m²

Тип на земјиште:

Градежно

🗣 Се продава парцела во градежен реон во Гостивар, КО Бањица
место викано Грудајци
📐 Карактеристики:
- Површина на парцела 2828 м2
- Парцелата е во градежен реон и има достапна вода и струја
- Поседува чист имотен лист без никакви прибелешки
💶 Цена : 65 евра/м2
📞 Контакт телефон : 078/377-777 ; 078/222-666
*️⃣ Kод : 70058
Повеќе недвижности можете да погледнете на :
www.katstarnedviznosti.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар Про Недвижности
ул Душко Поповиќ бр.2а - Гостивар
Потврден огласувач
078377777
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat placevi vo Mavrovo (500-600m2) Маврово плацеви

85 €

Plac (parcela) vo Grudajci, Gostivar

65 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам