1 / 1
SSD SAMSUNG 850 PRO 512 GB
90 €
28.11.2022 14:07

Прилеп / Прилеп

https://www.samsung.com/us/computing/memory-storage/solid-state-drives/ssd-850-pro-2-5-sata-iii-512-mz-7ke512bw/#support

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

IT-MARKET
Потврден огласувач
078727270
Испрати Е-маил до огласувачот

RAM DDR3 4GB DIMM

20 €

Laptop HP Pavilion 11-n080ng x360

9000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам