1 / 12
Kamelija nova kuka vo Velestovo 220m2 pogled
210.000 €
11.07.2022 15:42

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ohrid

Se prodava Prekrasna nova kuka vo Ohrid vo Velestovo so prekrasen pogled na ezeroto i gradot.
Kukata e so povrsina od 220m2,na tri kata , sekoj kat so svoj sopstven zaseben vlez,ureden kako apartman ,sekoj kat poseduva dve terasi,dnevna so kujna ,spalna soba.
Instalirana solarna na sekoj kat,instalacija za centralno greenje.
Kukata e gradena po site energetsko efikasni standardi.
Se prodava kompletno opremena.
Informacii na tel:
078 264 866
076 295 002

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам