1 / 10
Nissan Primera so full oprema
800 €
22.09.2022 13:31

Струга / Струга

Марка:

Nissan

Модел:

Primera

Година:

1994

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Nissan Primera registriran do 08.08.2023,so sitni zabeleski na karoserija, podvozje zdravo, vnatresno ekstra socuvana, gumi 4 letni i 4 zimski odlicni so aluminijumski bandazi. Od oprema ima klima koja ladi perfektno, elektrika na retrovizori, elektrika na site 4 stakla, sedistata se podesuvaat do milimetar kako sakate, radio so CD i dobri zvicnici ( Kenwood). Napraven e mal servis smeneto ulje filter za klima i gorivo... Za povele info na 070361006

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vaskez
Потврден огласувач
070361006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам