1 / 2
Нов оригинален USB кабел за компјутерски ПЕЧАТАР
2 €
Цената е фиксна
14.10.2022 14:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОДАВАМ нов оригинален USB кабел за поврзување компјутер со/штампач/ ПЕЧАТАР....цена 2 евра,инфо само на тел. 070/525-040.....070/525-040....070/525-040

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
02/3220157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам