Хантер даглас / Hunter Douglas za kupatilo
12 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.07.2022 18:24

Охрид / Охрид

izrabotuvame Hanter daglas tavani vo kupatila , cena po dogovor , materijali po fabricka cena, instalacija 12-15 e kvadrat.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

georgija
Потврден огласувач
078281658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам