1 / 6
Audi sejat pasat Audi a3
1 €
04.08.2022 07:34

Кратово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Sapi za Audi A3 2006 godina zadni Leva I desna sapite sa ko novi rabotat I rucna ne blokirat vrakatsi I rucna I nozna imam I drugi delovi za audevci Audi A4 imam sve

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070457265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам