1 / 10
NOV Shure Beta58A mikrofon so prekidac (nadgradena verzija)
2.500 МКД
Цената е фиксна
3.000 МКД
28.11.2022 17:14

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV profesionalen mikrofon Shure Beta58 so on-off prekidac,"MADE IN MEXICO"proizveden vo Meksiko(ne e kineski),nadgradena verzija,odlicen perfekten zvuk.So nego odi futrola,drzac za mikrofon 3 metra kabel.Nema podobro za parite,odnos cena-kvalitet ,mikrofonot e ganc NOV,moze da se proba pred da se kupi...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам