1 / 11
Прекрасен стан во Билјанини Извори
64.900 €
Цената е фиксна
20.11.2022 21:23

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

59 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Карпош Војвода бр.48

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на скоро НОВ, одлично зачуван двсобен стан бр. 42 со вкупна површина од 59 m² (стан со површина од 54 m² и тераса со површина од 5 m²) на ул. Карпош Војвода бр. 48, Зграда 1, Ламела Б, Кат Поткровје (7 ми), со лифт, со Имотен лист, во Охрид, КО Охрид 4, КП 5406/1 (во непосредна близина кај Маркет Тамаро и детската градинка Лихнида). Станот е со југозападна оринетација, истиот располага со пространа дневна соба со трпезарија, кујна и тераса со прекрасен поглед кон езерото и древниот Охрид, засебна спална соба и купатило. Станот се наоѓа во прилично нова зграда, градена по сите европски стандарди и е веднаш вселив. Одличен е за фамилијарно живеење, но и за привремен престој, како и за туристичка дејност. Се продава со вградените елементи. Зградата располага и со соптсвен паркинг простор. Цена 64900 ЕУ

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам