1 / 4
Gumi 175 65 14 Laufenn Novi Letni
1 МКД
Цената е фиксна
22.11.2022 13:30

Велес / Велес

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

175

Висина:

65

Дијаметар:

14

Se prodavaat gumi 175 65 14 Laufenn Letni novi Ungarski. Proizvedeni 2022 godina.. Super gumi
Cena: 10.000 denari za CETIRI gumi. Besplatna montaza i balansiranje + nov ventil.
Prakame i po kargo!
Tel: 071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам