1 / 4
Se prodava kukja vo naselba Pitarnica , Gostivar
115.000 €
Со вклучен ДДВ
25.01.2023 09:51

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

8

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

440 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Населба Питарница , Гостивар

Се продава куќа во населба Питарница , Гостивар.

Куќата излегува на главна улица, а во задниот дел има прекрасно уреден двор во кој има можност за градба на уште еден објект (уште една маркица).

Карактеристики :
Куќата има подрум, приземје и кат1 со вкупна површина од 150 м2 станбен дел;

Вкупна површина на земјиштето изнесува 440 м2;

Согласно урбанистичкиот план парцелата има уште една маркица со исти карактеристики (приземје + кат1)

Цена стара : 135 000 евра
Цена нова : 115 000 евра

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар Про Недвижности
ул Душко Поповиќ бр.2а - Гостивар
Потврден огласувач
078377777
Испрати Е-маил до огласувачот

Kukja so golem dvor vo naselba Pitarnica (na glavna ulica)

0 €

Se prodava kukja vo naselba Leska, Bul Brakja Ginoski,

160000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам