1 / 7
Germanski brend patiki br.39 org NIKE *NOV MODEL*
1.200 МКД
Цената е фиксна
21.09.2022 15:19

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

<40

Боја:

Црна

Kako NOVI germanski brend patiki original NIKE nov model broj 39 ka dolzina 25 cm
Preubavi lesni udobni kvalitetni bez maana
Cena 2500
Namaleni 1800
Vikednd akcija samo za 1200

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend patiki br.40 org.NIKE Air max Povolno

1700 МКД

Germanski brend kozni br.43 espadrili,cevli,cizmi %%%

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам