1 / 5
NOV TROSOBEN STAN, VODNO,PANORAMA NASTEL
600 €
15.02.2023 11:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

95 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Centar, Vodno , Panorama -Nastel

ШИФРА- 598

„ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува модерен трособен стан во Центар на Водно, Панорама во зградата на Настел. Станот е комплетно наместен со нов и модерен мебел, бела техника и поседува паркинг место.Поседува сопствена гаража.

- 95м2
- 2 спални
- бања + тоалет
- дневна+кујна+трпезарија
- тераса од 10м2
- греење на струја
- сопствена гаража

цена: 600еур. + режиски трошоци

☎071 343 221
071 343 224
075 445 667

✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

UBAVO NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO CENTAR, KAPISHTEC

400 €

NOV TROSOBEN STAN, VODNO,PANORAMA NASTEL

600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам