1 / 3
Se prodava Kafemat La San Marco
По Договор
01.12.2022 08:46

Гази Баба / Скопје

Se prodava Kafemat la san Marco Edinica vo odlichna sostojba kontakt 077957972 Bojan
Cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
077957972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам