1 / 5
Sediste za deca bebe confort
8.500 МКД
Цената не е фиксна
29.11.2022 14:49

Карпош / Скопје

Bébé Confort Car Seat Iseos Isofix Group 1 (9 – 18 kg)
Mnogu socuvano
Edno od najbezbednite sediista na pazarot

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078481909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам