1 / 5
HALA ZELEZNA KONSTRUKCIJA
11.990 €
26.09.2022 14:54

Ѓорче Петров / Скопје

Квадратура:

3602 m²

HALA ZELEZNA KONSTRUKCIJA
SO DIMENZIJA
35x15
DEMONTIRANA

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Abir
Потврден огласувач
070206591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам