1 / 7
Kukjiste so napojuvanje, procesor maticna i dr.
1.000 МКД
21.07.2022 17:10

Штип / Штип

Prodavam kukjiste so nekoi komponenti za nego
Napojuvanje, maticna, procesor, HDD, ram, tatastura...


za delovite neznam dali se ispravni komplet, moze da se probat i vidat

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Контакт
Потврден огласувач
075 569 159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам