1 / 7
Iznajmuvanje Vozila (Rent a Car)
1 €
05.12.2022 18:51

Аеродром / Скопје

Se iznajmuvaat vozilla za vo Makedonija I za nadvor (site vozila poseduvaat zelen karton).
Vozilata se vo super vozna sostojba.
Izbor:
- Renault Megane (€35od den)
-Citroën C3 (€25)
-Passat (€60)
Broj za kontakt 078 276-363


Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
078276363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам