1 / 1
Se Prodava Iphone 3G, ispraven
600 МКД
28.09.2022 08:12

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 3G

Боја:

Black

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Se prodava poloven Iphone 3G, so 16GB vnatresna memorija. Ispraven i raboti na site karticki.
Cena bez polnac: 600 den,
Cena so polnac: 800den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
077578870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам