1 / 3
Mercedes C 220 Avantgarde
3.450 €
Цената не е фиксна
27.07.2022 13:00

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

143 kw / 194 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

-Najvisoko nivo na Oprema Avantgarde sport izgled so Chrome vnatresnost
-Nov Alkumator 2022
-Redovno servisiran sekoj 10k smeneto ulje
-Prednici Smeneti sega Ramena
-ABS, ESP
-Ekran 7'
-Tempomat
-Novi Gumi
-Vnatresenosta kako nova enterierot,
-Moze zamena za Audi a4 nad 2008 godina
ZA KESH EKSTRA CENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

A
Потврден огласувач
070571035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам