1 / 10
Renault Megane 1.5 dci 110 ks NAVI/DYNAMIQUE
5.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 11:44

Велес / Велес

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

📱📱📱 077832505 📱📱📱


LED svetla.
Najnov Update na mapi za cela Evropa!
Novi letni gumi so 17'' aluminiumski bandasi.
Registracija CELA godina!

Voziloto e vo odlicna sostojba, poveke informacii na telefon.


Moze zamena so moja doplata!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

AJ
Потврден огласувач
077832505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам