1 / 6
izdavam studio 70m do ezero
111.111.111 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
30.11.2022 10:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

21 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Spas Bangov 12/1

Izdavam studio kaj hotel Tino Vo centar Na OHrid na sredina na setalisteteto (ne vo sveti stefan ) termini
juli od 21 do 28 mi
avgust id 22 pa nataka
Tel 070 352 370 Vlado

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nada
Потврден огласувач
071277331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам