1 / 7
Apartmani centar Ohrid
111.111.111 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
20.05.2023 08:22

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Goce delcev br 51

Apartmani centar Ohrid ima apartman 2 100m na 2 nivoa 3 spalni 2 terasi kujnaq banja wi fi Tv vo sekoja soba
sloboden termin 22.6 do 25 .07 za 6 osobi

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Vlado
Потврден огласувач
070352370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам