1 / 3
24kw Kotel za parno greenje
250 €
10.03.2023 22:51

Кисела Вода / Скопје

Se prodava 24kw kotel za parno greenje, koristen edna sezona.

So kotelot vo komplet se prodavaat ekspanziona posuda, i pumpa.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071324362
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам