1 / 12
Апартмани во Струга
1 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
24.07.2022 12:27

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Се издаваат три апартмани во Струга, Апартманите се опремени и сите имаат свој тоалет и кујна.Оддалечени се на 7-8 минути до сите плажи и центарот.Број за контакт; 076-441-660, Весна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Filip
Dimche Kovacheski no.48
Потврден огласувач
075262511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам