1 / 6
Kompresor delovi polovni
1 €
12.07.2022 18:44

Струга / Струга

Imam delovi za kompresoro ovie sto se na slika, klipovi cilindri avtomatika i drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Kantar za merenje

1900 €

Kompresor za vozduh 100 l zamena

220 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам